Poďme na to !
Efektívna reklama nemá iba jedno pravidlo: „že musí byť kreatívna“. Väčšina agentúr hľadá viac vizuálnu prezentáciu alebo text, ale nie inovatívne spôsoby, ako sprostredkovať správu zákazníkom. Snažím sa preto vždy priniesť aj niečo nové. Tomu prispôsobujem aj návrhy. Je to jednoduché, skúste spoluprácu s dreamartstudio a možno nájdeme pre Vás to pravé.

Idea
Ako grafik som dôsledný, pretože je to v mojej povahe. Som tvorivý, pretože alternatíva nie je žiadna zábava. Záleží mi na tom, aby moji klienti vyzerali čo najlepšie, pretože skutočne chcem, aby boli úspešní. Snažím sa nebyť unavený alebo cynický - len pevne verný svojej práci. Toto je značka B2B v najoriginálnejšej podobe. A je to v DNA dreamartstudia už 20 rokov.

NÁPAD

Za každým návrhom stojí stretnutie s klientom a snaha priblížiť sa jeho predstave o konečnom diele.

SPOLOČNÝ CIEĽ

Navrhnem riešenia pre realizáciu projektu s možnosťou jeho ďalšieho využitia v reklame. Spracovanie v rôznych editoroch a prehliadačoch.

VŠETKO V JEDNOM

Komplexná ponuka grafických prác a reklamných služieb = výhodnejšie ceny pre B2B partnerov. Oslovte nás s ponukou.

DIGITÁLNY MARKETING

je súčasť marketingu, ktorá na propagáciu produktov a služieb využíva internet a digitálne technológie založené na online technológii, ako sú stolné počítače, mobilné telefóny a ďalšie digitálne médiá a platformy. Vaše produkty alebo služby odprezentujeme krátkou animáciou alebo banerovou reklamou na sociálnych sieťach. Všetko podstatné nastavíme za Vás.

Obalový dizajn

Etiketa, nálepka, ALU obal, krabica či sáčok. Žiadny problém. Dlhoročné skúsenosti pri navrhovaní výsledného dizajnu a dostupné ceny Vás určite presvedčia využiť služby dreamartstudia.

Grafika a tlač

Navrhnutý leták či katalóg Vám vytlačíme v požadovanej kvalite a doručíme pri dodržaní termínov. Oslovte nás s cenou ponukou. Špecifikáciu a hrúbku papiera Vám poradíme.

Foto služby

Pri tvorbe grafík je neodmyslyteľnou súčasťou kvalintá fotografia. Nafotíme a následne upravíme čokoľvek tak, aby výsledný obrázok vyhovoval potrebám grafickej prípravy podkladov pre Váš leták, bilboard či kampaň.

Polepy reklám

Máte firemný vozopark alebo auto na podnikanie a nie je ešte označené firemnou reklamou? Nevadí. Napravíme. Navrhneme, nachystáme, nalepíme podľa dizajn manuálu tak aby ste mali tú najlepšiu reklamu kde platíte iba raz.